Kupujący mieszkanie potrzebują miejsca do parkowania rowerów

Jako deweloper możesz się wyróżnić wśród rosnącej grupy aktywnych rowerzystów.
Image

Zareaguj na indywidualne potrzeby parkowania rowerów wśród Twoich klientów

Na przykład Marta. Ma aż 4 rowery. W jaki sposób jako deweloper możesz zareagować na jej potrzeby parkowania rowerów w momencie zakupu mieszkania? Jeden klient nie jeździ rowerem, ale drugi ma rodzinę z dziećmi i używają roweru do jazdy do pracy i do szkoły i do rekreacji i mogą zajmować całą rowerownię w Twoim projekcie.
Jazda codzienna

Jazda codzienna


Wycieczki do lasu i w górach

Wycieczki do lasu i w górach


Wakacyjne wyjazdy trekkingowe

Wakacyjne wyjazdy trekkingowe


Sport

Sport


Czego potrzebują aktywni rowerzyści?


Wygodne parkowanie rowerów
Do codziennego użytkowania roweru nikt nie chce trzymać roweru na balkonie, przejeżdżać przez mieszkanie, pakować do windy lub nosić przez schody. Rower powinien stać bezpiecznie w miejscu z dobrym dostępem z ulicy, bez schodów, bez windy, bez dużych ilości drzwi. Najlepiej do tego się nadaje zamknięta wiata rowerowa lub oddzielony element parkingu podziemnego.
Image

A jakie sposoby parkowania rowerów są niewygodne i mało bezpieczne?

Kilka przykładów parkowania w nowych blokach. Czy takie sposoby parkowania rowerów są wystarczające, szczególnie kiedy chcemy rower używać na co dzień?

Trzy konkretne rozwiązania dla mieszkalnictwa

Masz możliwość przedstawienia Twoim klientom zróznicowanej oferty.
Indywidualne bezpieczne stojaki
Indywidualne bezpieczne stojaki
Samodzielne bezpieczne stojaki rowerowe; otwierane jednym kluczem. Najlepiej wykorzystywane w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem. Opcjonalnie z alarmem, monitoringiem oraz z możliwością ładowania baterii w rowerach elektrycznych.
Bezpieczne ogólnodostępne stojaki przed blokiem lub we wiacie rowerowej
Bezpieczne ogólnodostępne stojaki przed blokiem lub we wiacie rowerowej
Ogólnodostępne stojaki, gdzie każdy może zaparkować z kartą zbliżeniową lub telefonem komórkowym. Z monitoringiem, alarmem z przekazaniem signału do lokalnej ochrony. Opcjonalnie z możliwością ładowania rowerów elektrycznych.
Indywidualne boksy dla rowerów na 1-2 rowery
Indywidualne boksy dla rowerów na 1-2 rowery
Dla osób, które chcą trzymać swoje rowery całkowicie niedostępne dla innych. W zależności od modelu dla 1 lub 2 rowerów. 

Elastyczne możliwości - zamontuj tylko to, czego właściciele mieszkań faktycznie chcą

Masz możliwość przedstawienia Twoim klientom zróżnicowanej i indywidualnej oferty. Sprzedajesz stojaki rowerowe razem z mieszkaniem. Kupujesz tyle stojaków, ile faktycznie potrzebujesz.
Parkowanie rowerów w ramach oferty dodatkowej
Nowoczesne możliwości parkowania rowerów będą dodatkowym atutem Twoich mieszkań - montujesz tylko te stojaki, które faktycznie sprzedałeś.
Image

Najbezpieczniejszy stojak rowerowy na świecie

Wersja z indywidualnym dostępem

Czy klienci zamienią samochód na rower?

Dla projektów w centrach miast to już wizja całkiem realna.
Samochód jest drogi
Posiadanie samochodu w centrum miasta to droga sprawa, szczegółnie kiedy go rzadko potrzebujesz. W wiele miastach w Europie mniej niż 30% gospodarstw domowych posiada samochód.
Image

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie, chcesz ofertę, szukasz porady, zostaw tu swoje dane a wkrótce odezwiemy się do Ciebie. Chętnie zrobimy prezentację dopasowaną do Twoich potrzeb.
Image

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com