Więcej gości, większe obroty, większa atrakcja dla rowerzystów

Muzea, atrakcje, punkty widokowe mogą wiele zyskać dzięki wygodnym i bezpiecznym miejscom do parkowania rowerów
Rowerzyści lubią zwiedzać obiekty kultury po drodze

Rowerzyści szukają celów

Od początku wiosny do końca jesieni rowerzyści wybierają się na wycieczki. Owszem, można sobie odbyć rundkę bez odwiedzania czegokolwiek po drodze, ale czy nie jest o wiele atrakcyjniej, aby odwiedzić po drodze piękne miasteczko, zamek, muzeum, plażę, górę lub inną atrakcję? 

Turystyka rowerowa jednodniowa to fantastyczny sposób na połączenie zdrowej aktywności z innymi zajęciami. A rowerzyści będą głodni po drodze. Dla nich jedzenie jest paliwem i dlatego chętnie odwiedzają restauracje i knajpy po drodze.

Czy Twoi goście mają gdzie bezpiecznie zaparkować rower?

Wielu rowerzystów nie zatrzymuje się przy muzeum, atrakcji lub restauracji, jeśli boi się o bezpieczeństwo roweru. I to oznacza konkretną stratę przychodu.

Jak często pozostawiasz rower przypięty do stojaka rowerowego?

0
% Wcale
0
% Parkuje tylko, gdy rower jest widoczny z lokalu
0
% Tylko, gdy ktoś pilnuje
Prawie połowa rowerzystów nie zostawi swojego roweru wcale, tylko pod opieką lub tylko kiedy go może obserwować.
źródła: zdrowy-rower.pl
Rowerzyści chętnie odpoczywają przy kawie

Co możesz zyskać dzięki inwestycji w bezpieczne stojaki rowerowe?

Podsumujmy Twoje korzyści.
1

Odwiedzający faktycznie odwiedzają

Wielu rowerzystów jeździ do celu, ale ze względu na brak możliwości parkowania, nie odwiedzi obiektu swojego zainteresowania. Jedzie do zamku, ale nie wchodzi do środka.
2

Twój obiekt jest atrakcyjniejszy dla rowerzystów

Obecność bezpiecznego parkingu spowoduje, ze rowerzyści częściej wybiorą Twój obiekt jako cel wycieczki. Również będą namawiać innych do odwiedzania.
3

Zyskujesz więcej klientów

Zwiększysz przychody ze sprzedaży biletów wstępu, pamiątek, jedzenia, picia.
4

Klienci zostaną dłużej

Jeżeli rowerzysta nie martwi się o swój rower, zostanie dłużej. A rowerzysta potrzebuje uzupełnić energię - lubi skorzystać z restauracji i knajp.
Image
Rowerem do restauracji
Rowerem do zamku

Coraz więcej osób zabiera rower na wakacje. Czy turyści mają gdzie zaparkować rower u Ciebie?

Drogie rowery MTB lub szosowe, rowery elektryczne, rowery trekkingowe. Wycieczki na rowerze o wartości ponad 10000 zł już nie są niczym wyjątkowym. Ale gdzie takie drogie rowery zostawić podczas noclegu? Elektroniczne stojaki rowerowe są świetnym rozwiązaniem dla hoteli, kempingów, przy domkach letniskowych i innych miejscach noclegowych.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie, chcesz ofertę, szukasz porady, zostaw tu swoje dane a wkrótce odezwiemy się do Ciebie. Chętnie zrobimy prezentację dopasowaną do Twoich potrzeb.
Image

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com