Porządny parking dla rowerów

Wiele korzyści dla pracodawców

Większe możliwości dojazdu dla pracowników

I to przy niższych kosztach. Jazda rowerem to często dla pracownika najwygodniejszy i najtańszy sposób dojazdu do pracy. Niektóre z nich chętnie by kupili do tego lepszy rower, może nawet rower elektryczny. Ale wtedy potrzebują bezpieczna miejsca parkowanie przy firmie, najlepiej z możliwością ładowanie ich rowerów. Gdzie w tej chwili pracowników zostawiaję swoje rowery? W magazynie, w biurze, na korytarzu? I jest ci to wygodny?
Image

Zdrowy, szczęśliwy pracownik na rowerze

Wiele korzyści dla pracodawców
Image

Pracownik na rowerze mniej choruje

Są bardziej produktywne, bardziej uśmiechnięty, mniej chorują, bo dostaną dwa razy dziennie zdrową porcją ruchu w drodze do pracy i z powrotem do domu. Zachęcenie pracowników do dojazdu do pracy ma sensu, bo w taki sposób to sie zwraca. Warto to wspierać. Możesz dać rower służbowy zamiast samochód służbowy, ale myślimy, ze porządny, wygodny i bezpieczny miejsca do parkowania rowerów jest rozwiązaniem jeszcze bardziej zachęcający. Możemy to nawet tak robić, że pracownicy dostaną swój własny, indywidualny miejsca do parkowania, gdzie tylko oni mają dostępu. Czy to nie byłby kolejny pomysł na benefit dla cennych pracowników?

Więcej miejscu na parkingu dla samochodów

Koniec walki o miejscu - teraz walczą o miejsca przy stojakiem rowerym

Generuj wolne miejsca

Codziennie rano jest na wiele parkingi przy firm i organizacji ten sam problem. Kto pierwszy dojeżdża ma miejsca a kto się spóżni, musi szukać sobie gdzieś indzej alternatywa. Ile z tych pracowników ma mniej niż 5 km do pracy? 5 km to mniej niz 20 minut na rowerze i we wiele przypadków w godzinach szczytu szybciej od jazdy samochodem tej samej trasy. Zagwarantuj dobry i bezpieczny miejsca do parkowania i zwalniasz miejsca do parkowanie dla samochodów. A wtedy może pracownicy juz nie stoją na miejscach przeznaczonych dla klientów i kontrahentów. Możesz się nawet zastanawiać nad zastąpienia 2-3 miejsc dla samochodów poprzez parkingu zadaszonym dla rowerów. Na 3 miejsc do parkowania samochodów budujemy wygodny parking dla około 20 rowerów.

Klienci i kontrahenci coraz częściej przyjeżdżają rowerem

Ten trend ci nie omija.

Jaki poziom parkowania oferujesz teraz?

Już nie tylko listonosz przyjeżdza rowerem. Szczególnie w większych miast rower stało się dla wiele osób najszybszą i najbardziej wygodny sposób do załatwienia spraw w ciągu dnia. A jak w tej chwili powitasz takiego nowoczesnego klienta lub kontrahenta? Z tzw. wyrwykółką? Lub ma im wystarczyć słup przy płocie do przypinanie swój łańcuch? Masz możliwości zaoferowanie takiemu klienta lub kontrahenta mocno wyrózniające sie sposób parkowania rowerów. Będziesz robił piorunujący pierwszy wrazenie, dobry początek kontaktu i zwiększysz szanszy pozytywnego zakónczenia transakcji.
Image

Praktyczne możliwości

Dopasowany do potrzeb Twojej organizacji
Image

Ogólnodostępny

Parking z bezpiecznymi stojakami dla rowerów lub hulajnóg może być ogólnodostępny. Wtedy każdy z kartą zbliżeniową lub aplikacji w telefonie będzie mógł skorzystać z bezpiecznego parkowania. To dobra rozwiązanie, jesli parking rowerowy ma być również dostępny dla klientów i kontrahentów, lub jeśli specjalnie dla nich postawisz takiego parkingu.
Image

Indywidualny

Stojaki rowerowe mogą być udostępniony dla jednego pracownika. Wtedy pracownik ma kartę dostępu do stojaka i tylko posiadacz tej karty może skorzystać. Jest to idealnie, kiedy parking dla rowerów jest podzielony przez wiele firm lub w przypadku, kiedy dostęp do stojaka jest benefitem dla pracownika.
Image

Grupowe

Stojaki będą dostępne dla grupa użytkowników, które dostali w systemie dostępu. Tej rozwiązanie jest idealne w przypadku wiekszego parkgingu, gdzie np 10 miejsc do parkowania zostały zarezerwony dla jednej firmie. Pracownicy tej firmy mogą tam zaparkować w 10 stojaków, które należą do jednej firmy, ale nie do stojaków przydzielono inną firmą. Szczególnie ciekawy rozwiązanie w przypadku budynków ze wspólnym parkingiem dla wiele firm.

Porządny parking dla rowerów

Wiele korzyści dla pracodawców

Porządny parking dla rowerów

Wiele korzyści dla pracodawców

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com