Porządne parkingi dla rowerów

to wiele korzyści dla pracodawców

Stwórz pracownikom lepsze możliwości tak, by mogli dojeżdżać do pracy na rowerach

Będzie Cię to kosztowało znacznie mniej niż obecnie, zwłaszcza jeśli zapewniasz miejsca parkingowe dla osób przyjeżdżających do pracy samochodami. Rowery często stanowią dla pracowników najwygodniejsze i najtańsze środki transportu. Część pracowników Twojej firmy z pewnością chętnie kupiłaby do tego celu lepsze rowery, może nawet elektryczne, ale wówczas będą im potrzebne bezpieczne miejsca do parkowania, blisko firmy, najlepiej z możliwością ładowania. 
Gdzie w tej chwili pracownicy Twojej firmy zostawiaję swoje rowery? W magazynie, 
w biurze, na korytarzu? Nie przeszkadza Ci to?
Image

Pracownik dojeżdżający do pracy na rowerze jest zdrowszy i szczęśliwszy

To korzystne dla pracodawców
Image

Pracownicy, którzy dojeżdżają do pracy na rowerach, mniej chorują

Są bardziej produktywni, radośniejsi i mniej chorują, ponieważ dwukrotnie w ciągu dnia, tj. w drodze do i z pracy, dostarczają sobie zdrowej porcji ruchu. Zachęcanie pracowników do dojeżdżania do pracy na rowerach jest więc dla Ciebie korzystne. Dzięki temu zyskasz bardziej wydajnych i mniej konfliktowych ludzi w Twoim zespole. Warto zatem wspierać rowerowy trend. W tym celu możesz np. zaoferować pracownikom służbowe rowery zamiast samochodów, ale myślimy, że porządne, wygodne i bezpieczne miejsca do parkowania rowerów, będą rozwiązaniem jeszcze bardziej zachęcającym do przesiadania się na rowery. Wspólnie możemy zaplanować to nawet w taki sposób, że pracownicy otrzymają swoje własne miejsca do parkowania, do których tylko oni, dzięki spersonalizowanym kluczom, będą mieli dostęp. Czyż nie jest to świetny pomysł na dodatkowy benefit dla cennych pracowników?

Zyskujesz miejsca na parkingu dla samochodów

Koniec polowania na miejsca dla smochodów - teraz pracownicy zabiegają o miejsca przy stojakach rowerych

Generuj wolne miejsca na parkingu dla aut

Na wielu parkingach przy firmach, instytucjach i zakładach pracy, każdego ranka mamy ten sam problem. Kto pierwszy dotrze na miejsce - zaparkuje, kto się spóżni, choćby i niewiele - musi krążyć w poszukiwaniu miejsca zlokalizowanego jak najblizej firmy, co nie zawsze się udaje, a ponadto powoduje dodatkowy stres i kolejne minuty spóźnienia. Czy wiesz, ilu pracowników mieszka w odległości mniejszej niż 5 km od siedziby firmy? Pokonanie takiej trasy zajmie mniej niż 20 minut jazdy na rowerze, a w wielu przypadkach, np. w godzinach szczytu, zdecydowanie mniej czasu niż jazda samochodem. Zagwarantuj sowim pracownikom dobre i bezpieczne miejsca do parkowania rowerów, a zwolnisz miejsca do parkowania smochodów - odzyskasz miejsca dla Twoich klientów i kontrahentów. Możesz też rozważyć zastąpienie 2-3 miejsc dla samochodów zadaszonym parkingiem dla rowerów. Na powierzchni przeznaczonej na 3 miejsca do parkowania samochodów, zbudujemy wygodny i bezpieczny parking dla około 20 rowerów.
Image

Klienci i kontrahenci coraz częściej przyjeżdżają rowerem

Ten trend Cię nie ominie.

Jaki poziom parkowania rowerów oferujesz obecnie?

Już nie tylko listonosz przyjeżdza rowerem do Twojej firmy. Z roku na rok, zwłaszcza w większych miastach, rower staje się dla wielu osób najszybszym i najbardziej wygodnym sposobem do przemieszczania się i załatwiania spraw w ciągu dnia. Jak w tej chwili powitasz takiego nowoczesnego klienta czy kontrahenta? Oferując mu tzw. wyrwikółka? A może powinien wystarczyć mu słup przy płocie, do którego będzie mógł przypiąć swój rower za pomocą łańcucha? Dzięki nam masz możliwość zaoferowania swoim klientom/ kontrahentom mocno wyrózniające sie miejsca do parkowania rowerów. Zrobisz piorunujące pierwsze wrażenie! A to dobry początek kontaktu i zwiększenie szans na pozytywne zakończenie transakcji.
Image

Praktyczne możliwości, jakie oferują innowacyjne stacje do parkowania rowerów i hulajnóg

Dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Image

Ogólnodostępny

Parking z bezpiecznymi stojakami dla rowerów lub hulajnóg może być ogólnodostępny. Wówczas każdy rowerzysta będzie mógł z niego skorzystać, używając karty zbliżeniowej bądź aplikacji w telefonie. To świetne rozwiązanie zwłaszcza, jesli parking ma być również dostępny dla klientów i kontrahentów, albo gdy specjalnie dla nich wykonasz taki parking.
Image

Indywidualny

Stojaki rowerowe mogą być przypisane do konkretnych pracowników. Wówczas każdy pracownik otrzymuje kartę dostępu do stojaka i tylko on może z niego korzystać. To idealne rozwiązanie, kiedy z parkingu dla rowerów będą korzystać różne firmy lub w przypadku, gdy dostęp do stojaka jest benefitem dla pracownika.
Image

Grupowy

Stojaki będą dostępne dla grupy użytkowników, którzy otrzymali dostęp z systemu. To rozwiązanie jest idealne w przypadku większego parkgingu, gdzie np. 10 miejsc do parkowania zostało zarezerwonych dla jednej firmy. Pracownicy tej firmy będą mogli zaparkować swoje rowery, korzystając wyłącznie z tych 10 stojaków, które należą do ich firmy, ale nie do stojaków przydzielonych innej firmie. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla budynków ze wspólnym parkingiem dla wielu firm.

Bezpiecznie i wygodnie zaparkuj rowery

Dowiedź się więcej
Image

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie, chcesz ofertę, szukasz porady, zostaw tu swoje dane a wkrótce odezwiemy się do Ciebie. Chętnie zrobimy prezentację dopasowaną do Twoich potrzeb.

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com