Kim jesteśmy

Rozkręcamy Rowerowy Raj!

Oferujemy innowacyjne, nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie do parkowania rowerów.
Nasza misja

Nasza misja

Chcemy zachęcić do częstego użytkowania rowerów w transporcie codziennym poprzez oferowanie innowacyjnych produktów i usług dla bezpiecznego parkowania i przechowywania rowerów.
Nasza wizja

Nasza wizja

Dzięki naszym produktom do parkowania rowerów i hulajnóg możemy wszędzie zaparkować rower lub hulajnogę w sposób wygodny i bezpieczny, bez obawy o kradzież.
Nasze wartości

Nasze wartości

Działamy wspólnie z naszymi partnerami, w oparciu o długoterminową współpracę, na rzecz poprawy warunków życia w miastach, aby stawały się bardziej zielone, bardziej czyste i bardziej bezpieczne.

Parkujemy rowery bezpiecznie i wygodnie

Zakładałem firmę Rowerado jako aktywny rowerzysta, ponieważ zauważyłem jak bardzo brakuje bezpiecznych miejsc parkingowych dla rowerów i jak to hamuje potencjał, który rower może mieć w codziennym transporcie na terenie miast.

Mieszkańcy miast parkują swoje rowery w mieszkaniach, na balkonach, na korytarzach ponieważ nie mają bezpiecznych miejsc w blokach i w kamienicach, zarówno w starych jak i w nowych. Jest to bardzo niekomfortowe, jeśli chcemy używać roweru na co dzień.  Wiele osób z tego względu nie kupi sobie roweru.

Z drugiej strony, miasta, sklepy, instytucje, pracodawcy, właściciele nieruchomości mogą wiele zyskać, jeśli zaczynają rowerzystów traktować poważnie jako klientów, gości, turystów, uczniów, którzy świadomie wybierają najzdrowszy, najbardziej ekologiczny i najtańszy środek transportu. Oczywiście, ścieżki rowerowe są bardzo ważne. Ale zadowolenie się stojakami, które nie dają wystarczającego bezpieczeństwa jest działaniem przeciwko własnemu interesowi. Mam mocne argumenty, aby to udowodnić dla każdej z naszych grup klientów.

Pochodzę z kraju chyba najbardziej rozwiniętego pod kątem infrastruktury rowerowej, Holandii. Ale i tam kradzież rowerów pozostaje ogromnym problemem. Produktami i usługami, które oferujemy z Rowerado, chcę ten problem rozwiązać.
Uważam, i jako rowerzysta i zarówno kierowca samochodu, że nie jest normalnym, że nie mogę sobie wszędzie bezpiecznie pozostawić roweru, kiedy dla samochodów rezerwujemy pół miasta, inwestujemy w ich miejsca do parkowania i możliwości jazdy ogromne pieniądze, a jednocześnie mówimy, że musimy znaleźć rozwiązanie na zmiany klimatyczne, bezpieczeństwo na drogach, zanieczyszczenie powietrza i zakorkowanie miast.

Zbudujmy razem ten lepszy świat - nasze produkty w tym pomogą.
Jos Muller
Prezes Zarządu

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie, chcesz ofertę, szukasz porady, zostaw tu swoje dane a wkrótce odezwiemy się do Ciebie. Chętnie zrobimy prezentację dopasowaną do Twoich potrzeb.
Image
Our company has been supported by EIT Urban Mobility, an initiative of the European Institute of Innovation and Technology (EIT), a body of the European Union. Learn more here: www.eiturbanmobility.eu The support consisted in mentoring for the business plan development, as part of a programme of the Regional Innovation Scheme: https://www.eiturbanmobility.eu/ris/
Image

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com