Blog

Intermarche Bukowno stawia na najbezpieczniejsze stojaki rowerowe na świecie.

Intermarche Bukowno stawia na najbezpieczniejsze stojaki rowerowe na świecie.

„Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, niezależnie od sposobu dojazdu do naszego sklepu” - mówi Grzegorz Kańtoch, właściciel supermarketu Intermarche w Bukownie, województwo małopolskie - „i dlatego podjąłem decyzję o montażu najbezpieczniejszych stojaków rowerowych na świecie.”

Kańtoch długo szukał rozwiązania na bezpieczny i wygodny parking dla rowerów. „Widzę, jak klienci się czasem wahają przed sklepem. Boją się zostawić porządniejszy rower. Jeśli rowerzyści są w grupie, to często jeden z nich zostaje przed sklepem, aby pilnować rowerów. Mamy też coraz więcej klientów na hulajnogach i oni często zabierają swoje pojazdy do sklepu. Uważam, że jako gospodarz powinienem zapewnić poczucie bezpieczeństwa i wygody moim klientom na najwyższym poziomie i dlatego ciągle w to inwestuję.

Intermarche Bukowno kupiło stację do bezpiecznego parkowania rowerów firmy Rowerado z Bydgoszczy. Wszystkie 10 stojaków w stacji mają wbudowane zamki, które obejmują ramę roweru i jedno z kół. Cała stacja jest dodatkowo zabezpieczona alarmem i monitoringiem. „Wiele osób boi się zaparkować swoje rowery przy zwykłych stojakach”- mówi Jos Muller, Prezes firmy Rowerado. „Z naszymi stojakami już nie trzeba mieć obaw, że ktoś nam ukradnie nasz drogi rower. A w dodatku nasze miejsca do parkowania rowerów są bardzo wygodne. Jest dużo miejsca, mają zamki elektroniczne, które można zamykać i otwierać każdą kartą zbliżeniową lub dedykowaną aplikacją w telefonie, który zawsze mamy przy sobie.  Dzięki temu nie trzeba zabierać ze sobą własnego zapięcia, a rower parkuje się bardzo szybko i wygodnie”.

Stacja przy Intermarche jest pierwszą tego typu stacją na południu kraju i pierwszą zamontowaną przy supermarkecie w Polsce. „Parkowanie w naszej stacji będzie całkowicie za darmo” - chwali się Kańtoch. „Liczę na to, że będzie do nas przyjeżdżać coraz więcej klientów na rowerach. Nawet rowerem elektrycznym można w tej chwili spokojnie przyjechać na zakupy, co na nieco górskim terenie dookoła sklepu na pewno się przyda”.  

Jest bardzo dużo powodów aby wybrać rower do sklepu, mówi Muller. „Często jest to blisko, więc łatwo możemy robić zakupy rowerem. Nawet kilka kilometrów na rowerze jest dobre dla naszego zdrowia. Każdorazowo, kiedy wybieramy rower zamiast samochodu, działamy dla dobra klimatu. Nawet większe zakupy bez wielkiego problemu można zabrać na rowerze. W dobrych sakwach bez większego problemu można zabrać dwie wielkie torby z zakupami”. Kańtoch potwierdza: "u wielu naszych klientów zakupy spokojnie się mieszczą w plecaku lub sakwach i dla nich parkowanie roweru będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze."

Jeśli myślisz o inwestycji w najbezpieczniejsze stojaki rowerowe na świecie, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com