Blog

Jaka jest różnica pomiędzy automatycznymi wieszakami PARKIS, a standardowymi hakami na rower?

Dlaczego PARKIS jest taki wyjątkowy? I co go wyróżnia na tle konkurencji?

Niewątpliwą zaletą wieszaka jest to, że rower parkujemy w pionie, co pozwala nam zaoszczędzić aż do 40% powierzchni podłogi.

Kolejnym aspektem wyrózniającym PARKIS jest system w nim użyty, który wspiera nas przy parkowaniu roweru. PARKIS praktycznie podnosi rower za nas. Wystarczy, że przednim kołem najedziemy na platformę i wówczas rower automatycznie jest windowany do góry, bez naszej pomocy. Jest to niezwykle przydatne w sytuacji gdy mamy do czynienia z ciężkimi rowerami np. rowerami elektrycznymi.

PARKIS możemy zamontować niemal w każdym miejscu. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, domu, garażu, balkonie, rowerowni. Jego elegncki wygląd będzie się świetnie prezentował nawet w najbardziej wymagających wnętrzach.

Chcesz zobaczyć jak działa?

Zachęcamy do obejrzenia, krótkiego filmu -> https://www.youtube.com/shorts/TLQPmB7rGqY 

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com