Blog

Sieć inteligentnych stojaków rowerowych w Tallinie

Sieć inteligentnych stojaków rowerowych w Tallinie

W stolicy Estonii na prawie każdym rogu widać inteligentne stojaki rowerowe Bikeep. Może, że to nie jest przypadkowe, skoro Tallin to miasto, gdzie Bikeep ma swoją siedzibę. Ale nie tylko miasto inwestuje w sieci parkingów. Również prywatni inwestorzy masowo budują stojaki dla rowerów, ponieważ oferują one konkretne wartości dodane zarówno dla inwestorów jak i dla użytkowników stojaków. Wśród inwestorów prywatnych przede wszystkim sklepy spożywcze oraz centra handlowe to klienci, którzy widzą zalety z oferowania klientom bezpiecznego parkowania swoich jednośladów. Jednak również przed uniwersytetami i biurowcami często widać stojaki Bikeep.

Wielką zaletą większej ilości zamontowanych stojaków jest to, że rowerzyści nie muszą już nosić ze sobą ciężkich łańcuchów, kiedy jadą do centrum miasta, bo zawsze znajdą sobie miejsce na zaparkowanie roweru. 

Related Articles

Rowerado

Zaparkuj swój rower bezpiecznie dzięki Rowerado. Rowerado pomaga miastom i instytucjom promować użytkowanie rowerów do codziennej jazdy po mieście - bez ryzyka kradzieży lub uszkodzenia. Przy okazji pracujemy razem nad zmniejszeniem ruchu samochodowego, będziemy potrzebować mniej miejsca na parkowanie samochodów i będziemy bardziej zieloni.

Rowerado
ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
tel.: 512 345 977 info@rowerado.com